Kur sheh ne enderr ish te dashurin

Gjithsesi ju falenderoj per blogun. Pash ne enderr sikur bashkeshorti im, i cili eshte larguar nga shtepia prej afro dy muajsh, me dhuroi nje varese, e cila ishte e perbere prej nje keyboard switch lube krytox metali te shndritshem ne ngjyre argjendi, e cila nga ana e vet kishte disa gure te vegjel po ne kete ngjyre. Une pra nje Dite pash ne enderr sikur mu afrua Kryetari I Komunes dhe une e perqafova me te dy duart dhe e putha ne faqe duke e shtrenguar shuum.

Ju lutem te me tregoni se qka dmth. Pershendetje, Ju lutem si e shpjegoni, kam pare ne enderr sikur gishtat e dores se djathte ishin te gjitha me unaza floriri qe shkelqenin. Gjithashtu sikur i mora nje mikut tim nje unaze floriri nga dora e rtij dhe ai ma dha nuk kundershtoi. Perzemersisht ju kerkoj nese mundeni te ma jepni nje pergj, pasi jam ne ankth te di se cfar kuptimi ka kjo ender.

Nena ime ka par enderr se babai I kishte vur ne gisht dy unaza fejese ddhe nje tjeter ia dhuroi nenes. Un pashe ne enderr sikur isha duke lindur ,pastaj e mora ne dore beben nuk e dija cfare gjinie ishte djal apo vajze ,vetem di te them qe u gezova shume qe e solla ne jete ,ne fakt jam shtatzen 1muajshe ishte nje femije i bukur i bardh si bora pa floke. Kam par nje ender nje bebe qe e mbaja un dhe nuk qante kur e mbanin te tjeret qante donte te rrinte vetem me mua te lutem ma shpjegoni kte enderr dhe shof sh endra me bebe i dua sh bebet.

Share this: Twitter Facebook. Botuar nga dituri. Postoje te Anuloje.A eshte Vojsava Kastrioti Serbe apo Shqiptare!? Shqiperia e a ne listen e shteteve me te pasura dhe me te varfra sipas fuqise blerese. Riviera shqiptare, 'shtepia' e plazheve me te mira ne Ballkan.

Fjala nuk ka fuqi! Timothy Less: Te ndryshohen kufijte e Ballkanit, te krijohen shtete etnike. Kadare: Kam pritur me ankth hetuesine e Bashkim Shehut.

Perlotet Arber Hajdari. Ja si e parashikojne yjet gjendjen tuaj financiare per vitin Ne Vuthaj, aty ku historia nderthuret me natyren turistike. Ironia e radhes: O sa mire me qene shqiptar? Pak femra, shume plastike Bud Spencer, aktori i famshem italian vdiq ne moshen 86 vjecare. Shfaq menune. Te shikosh endrra eshte natyrale,te shikosh gjithashtu te ashtuquajtura makthe eshte mese natyrale.

Ëndërroni shpesh ish-të dashurin?! Ja çfarë kuptimi ka

Keto histori te cilat ja themi vetes tone gjate nates kane nje fundksion shume te rendesishem dhe te dobishem. Ketukemi shpjegimin e 10 endrrave me te zakonshme qe ne shohim: 1. Kur ndiqesh nga dikush Te ndiqesh nga dikush eshte endrra me e zakonshme. Cfardo lloj gjeje qe te ndjek simbolizon nje pjesen tuaj e cila nuk eshte e afte ose nuk do te pranoj. Eshte nje periudhe ne jeten tuaj ku ndiheni i padobishem.

Kafsha mund te perfaqesoje pjesen me te lire te natyres tuaj. Nje person i cuditshem ose nje energji negative perfaqeson mesime te cilat ju duhet ti mesoni ose pranoni. Kjo lloj endrres eshte nje thirrje qe ju duhet te merni me shume kontrroll ne jeten tuaj.To forget your ex boyfriend may be a short and sweet process as it may be infinite and painful.

Sometimes it seems incredible how he still passes into our minds, even after months or years of separation. That morning after you saw her in a dream all night? Why would you see her?

kur sheh ne enderr ish te dashurin

What does this mean?! Ok, we know that the first thought is the fear that you are still in love with it, but be patient. To see in a dream the ex-boyfriend is quite normal and more than for her, that dream speaks for you! Our behaviors are getting more and more familiar and the likelihood of getting personal traits from him is great.

Thanks to this intimate relationship, if you dream in a dream after a long time, it is because you are probably trying to make peace with parts of yourself that you have devoted more to him. So do not use it as an excuse to write. This complicates the situation a bit.

Arsyeja se pse e shihni ish-të dashurin/en në ëndërr

To dream of someone else when you are in a relationship is embarrassing, but it doubles when someone is the former. Remember that dreams can not be checked.

Just dreaming of a betrayal with him does not mean that this will happen. What does dream mean? To betray yourself in a dream means that there is something in the real life that you feel at fault. It may be a mistake you made in a particular situation or you think you're not giving enough about it. As for the former, maybe again there is something that has remained hostage to you by sharing it.

Or just the brain has become a habit for such a fantasy. If you've forgotten it or not, you feel it in hundreds of other ways, the dream says nothing! Created by.

kur sheh ne enderr ish te dashurin

Spirituality Why do you see your ex-boyfriend dreaming? Shkruar nga Anabel 24 May People are locked in the house, lions invade the streets. They say that Ellen DeGeneres is not as good as she seems. Why you look so weird on FaceTime. Hostel by Anabel 17 April A long list of movies, series, documentaries from Hostel gi Ideal vacations according to the horoscope sign.Falje Te enderroni qe jeni i falur i nje krimi tregon qe jeni duke hyre ne zoterimin e nje pasurie te vlefshme por duhet nje kerkese e ligjshme perpara marrjes se pasurise.

Te shikosh te tjeret te falur paralajmeron qe shoket tuaj do ti shikojne kenaqesite e punes tuaj. Te perfytyrosh qe po perpiqeni te kerkoni falje pper nje shkelje te cilen ju nuk do e keni kryer tregon qe do te jeni i shqetesuar ne pamjen e jashtme per punet tuaja por do te shfaqet me ne fund qe ishte per kujdesin tuaj. Nese shkelja ishte kryer tregon qe ju do ti kuptoni shqetesimet ne pune.

Te pranosh falje tregon qe do te perparoni pas nje renie fatkeqesisht. To see others forgiven warns that your friends will see the pleasures of your work. To imagine you are trying to search for forgiveness pper a violation which you will not and you did indicate that you'll be worried look on the outside for your work but will be displayed in the end it was for your care.

If the breach was committed, you will understand the concerns at work. Accepting forgiveness indicates that you will prosper after a fall unfortunately. Me poshte disa sugjerime te tjera nga ne, duke qene se ka disa minuta qe nuk po levizni Hyr Regjistrohu. Kuriozitete Zbavitje Mistere. Beje Vete. Fjale me germen F Word with letter F. Falje, Familja, Femija, Froni, Fantazma Forgiveness, Family, Child, Throne, Ghost Familja Te perfytyrosh familjen tuaj si te harmonishme dhe te lumtur nenkupton shendet dhe rrethana lehtesuese por nese gjendet nje semundje ose grindje paralajmeron merzitje dhe zhgenjim.

Fantazma Shikimi i fantazmes tuaj ne jeten tuaj gjithmone konsiderohet si shenje e vdekjes. Kujdesi per te gjitha gjerat e parakohshme qe varen nga ju. Fatkqesia ju pret ju dhe njerezit tuaj. Pasuria dhe jeta jane ne rrezik. Njerezit e rinj jane vendosur te ndershem me seksin e kundert, karakteri eshte vleresuar sipas nje zbritje.

Nëse sheh ëndërr të mirë / të keqe.. - Omer Bajrami

Fara Te perfytyrosh farerat paralajmeron rritje te mbaresise megjithate gjendja e tanishme shfaqet e pafavorshme. Fat Te perfytyrosh qe je me fat eshte nje favor i larte plotesimi i deshirave mund te jete pritur dhe do te merrrni detyra te reja. Per te pashpreset paralajmeron nje ngritje te moralit dhe nje perteritje te perspektives. Fatkeq Te perfytyrosh qe jeni fatkeq eshte nje shenje e humbjes se vetes tuaj dhe shqetesim per te tjeret. Fatkeqesi Te perfytyrosh qe jeni kapur nga fatkeqesite do te thote qe ju do te kenii deshtime dhe prespektiva te keqija.

Ferma Te perfytyrosh qe je duke jetuar ne nje ferme tregon qe do te jeni me fat ne te gjitha inisiativat tuaja. Nese vizitoni nje ferme ajo nenkupton lidhje te kendshme. Femijet Te perfytyrosh femije shume te bukur eshte paralajmerim per pasuri teper te madhe dhe nje miresi te madhe. Per nje nene te perfytyroje femijen e saj te semure nga nje shkak i lehte por qe ka gezuar shendet vogelsira te ndonje natyre mund ta shqetesojne ate.

Ti shikosh femijet duke punuar ose studjuar tregon nje kohe paqjeje dhe pasuri te pergjithshme.

kur sheh ne enderr ish te dashurin

Te perfytyrosh femien tuaj te vdekur tregon shqetesim dhe zhgenjim ne te ardhmen e afert. Te perfytyrosh femije te zhgenjyer tregon shqetesime per ju nga kundershtaret. Te luash dhe te hidhesh me femijet ne enderr tregon qe te gjithe iniciativat e mundura e te dashura tuajat do te triumfojne. Fiq Te perfytyrosh fiqte ne enderr nenkupton ne gjendje malarje te sistemit Nese i hani ato zakonisht jane te favorshem per shendetin dhe fitim nes ei shikoni ato duke u rritur Per nje goce te re te shoh fiqte duke u pjekur nenkupton qe ajo do te martohet me nje burre te pasur dhe te rendesishem.

Fishek Te perfytyrosh fishek ne enderr paralajemeron gjendje grindjeje dhe mosmarrveshje. Nje fat i padrejte kercenon ju ose nje person qe eshte aleat me ju.Te perfytyrosh baker tregon nenshtrim nga ata qe jane ne pozita shoqerore mbi ju. Nese ju nuj jeni ne gjendje te vendosni per nje bast tregon qe ju do te jeni sprapsur dhe permbysur nga rrethana te pafavorshme.

Per nje goce te re te perfytyroje nje berber tregon qe fatii i saj do te rritet megithese ngadale. Bleta nenkupton fejesa. Te shikosh boje te derdhur ne veshjen tuaj tregon qe shum qellime te vogla dhe keqdashese do te ndodhin per ju nga zilia. Nese ju braktisni te dashurin tuaj, tregon qe ju do te deshtoni ne sulmet tuaja ndaj njerezve te rendesishem. Nese ai eshte i deformuar tregon qe ju do te ndesheni me zhgenjime dhe do tju perfshijne shume ngaterresa.

Kalo tek. Emaili ose telefoni. Baker Te perfytyrosh baker tregon nenshtrim nga ata qe jane ne pozita shoqerore mbi ju. Politikanet humbasin nderin. Te shikosh bilbilin te qete paralajmeron keqkuptime te vogla mes shokeve.

Bleta Bleta nenkupton fejesa. Boja Te shikosh boje te derdhur ne veshjen tuaj tregon qe shum qellime te vogla dhe keqdashese do te ndodhin per ju nga zilia.

Thure postimin.Me poshte disa sugjerime te tjera nga ne, duke qene se ka disa minuta qe nuk po levizni Hyr Regjistrohu. Kuriozitete Zbavitje Mistere.

kur sheh ne enderr ish te dashurin

Beje Vete. Fjale me germen P Word with letter P. Perplasje, Peshku, Parate, Partner, Policia Clash, Fish, Money, Partner, Police Papa lumturi. Portret riparimi gabimeve. Profet shpresa iluzore. Nese ne ender gjeni Para ju del hidherim. Nese sheh ender para te arteprite qe te jeni fukarallake. Para te imta pritet pasuri. Papa happiness.

Piston in a car work of tedious. Feathering the white you wash your honor. Feathering the black death. Fracture of porcelain very unexpected.

Portfolio betrayed secret. If you look at your portrait love CKE 's new. Promotion if you have a promotion: you are involved in a criminal case. Property disputes family 's irrelevant. Money can represent trust, value, success. You have a lot of confidence in yourself. If you lose money in a dream, it means temporary home dissatisfaction and some setbacks in your affairs.

You may feel weak, vulnerable and out of control over your real life. In addition, you may lack ambition, energy and self-respect. To give or spend money in a dream is analogous to giving love. You are in search of love. To see others by giving money to someone shows that you feel that injoroheni or neglected.

Someone does not pay attention to you by showing enough love to you. If you play with money or accumulate it, it shows insecurity or selfishness. When you dream that you have not beforeshows the fear of the loss of your country or in the world to have a feeling that you lack the skills and necessary to achieve a desired goal. You can be overlooked or neglected by others. The dream in which you steal money indicates that you are in danger and need to be careful.

On a positive note, it may mean that you are finally achieving the attributes you associate with valuables. If we ender find Before you out bitterness. If you see ender in front of the artsare expected to fukarallake. Before the expected fine estate.Ishte nje dit e zakonshme si gjith ditet tjera kur une dola te shetis me shoqerin time te cilet ishim tete veta ne ishim kater djem e kater vajza te cilet ishim nje grup qe mendonim te jemi gjithmon grup por ne shkum ne kafene pim dicka une at dit kisha veshur nje mini fund dhe nje bluze me gjoks te celur duke pir kafe shoku im mu afrua dhe me i preku kembet une u drodha e tera kur me peshperiti je ber shum e bukur sot dhe ne pim kafen kur ai me tha une te coj ne shtepi dhe une hypa ne veturen e tij ku une sa hypa ai me kafshoi te buzat dhe me tha je shum e bukur sa smund te shoh se si je be dhe tere rrugen me tregonte nje histori dashurie dhe me ne fund u ndal te shtepia e tij dhe me tha eja me mua ta shohim se si eshte kjo pasi e kam ne nje DVD une u nxeha shum nga keto fjal qe me tha dhe zbrita ku shoku me hapi deren e shtepis dhe hym mrenda dhe nuk priti me hyr te dhoma por menjeher filloi te me kafshoi ne trupin tim dhe filloi te mi lepij buzet.

Duhet te kete qene nje dite e nxehte e mesgushti, nga ato dite ku dielli eshte i zymte por ben 1 zagushi qe te merr frymen,isha zgjuar me nje epsh te zjarrte qe ne mengjes pas nje endrre erotike sa edhe gjunjet po me dridheshin Kisha kohe qe njihja nje djale qe ne shkolle te mesme,ne nxenesit e petroninit njihemi per seks te shfrenuar dhe jemi vajza e djem mjaftueshem te bukur fizikisht dhe moralisht pavarsisht si cdo i ri priremi nga ndjesit perverse te seksit, me kete djale kisha pasur gjitnje enderr te shkoja njehere ne shtrat Ai kishte ardhur nga palestra drejt e tek une dhe si e tille ai duhej patjeter te shkonte te lahej dhe une si pa te keq i them ok vemi ne shtepine tende dhe une po pi dicka nderkoh qe ti lahesh ai pranoi sepse e dinte qe une"nuk isha nga ato qe mund te jepesha kollaj", vajtem dhe ai vetem me boxe me doli nga tualeti dhe me tha: -J Isha vajze e re e fejuar me djalin e endrrave te mia kaluam shume vite se bashku deri sa erdhi fejesa Nje dit shkova paparalajmerim kur u trokita ne der doli babi i tij vjehrri im me tha se te fejuarin se kisha aty por me ftoi per nje kaffe hyra brenda kishe qen vetem.

Pinim kafe bisedonim aii me tregonte per kohen e tij rinore sepse tani ishte 45 vjec Me dukej bota e imja se paramendoja qe me nje burre te moshuar do te kenaqesha aq shume. Ppushuam pak asnjeri nuk folnim Pas disa muajve mungese te takova dhe pa shkuar ne shtepi ndaluam ne nje restorant ,Qendronim ulur ti flisje, se q,me erdhi dhe te putha. Sa shume ti doja ato buz te zjarrta. Ti u ndale.

Veshtronim njeri tjetrin ne sy, dhe dora filloi ngadal te me rreshqiste prej faqes tende poshte gushes, gjoksit, te kefshet e tua deri tek vegiana, qe me kishte bere sa here te qmendesha i teri.

Nuk degjoja me gje. Ne veshte e mi ushtonin kujtimet e afsheve te zjarrta qe kisha perjetuar me ty me par.

U afrova ngadal dhe lehtazi te kafshova qafen aty ku fillon veshi, derisa me doren e majte nuk ndalesha se levizuri poshte e lart, pergjate kufinjeve qe kishte okupuar vegina jote. Syte me ndillnin zjarr. O zot, me dukej vetja si nje i uritur prej mujve te ter.

Rrëfehet 27 vjeçarja: E kam përzënë të dashurin tim, tash kur e shoh me...

Do t'te haja te teren duke shkumbezuar. E ndjeja veginen tend si fryej. E shpejtoja ritmin edhe me shume.